Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Zamość k. Szubina Bydgoska 31c


PNA placówki: 89-200
Miejscowość: Zamość
Ulica: Bydgoska 31c
Gmina: Szubin
Powiat: nakielski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Bezproblemowo wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Zamość. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Świadczone usługi Poczta Polska Zamość

Poczta Polska punkt Zamość udostępnia klientowi szereg możliwości dotyczących wysyłek paczek, przesyłek, bądź listów. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl. Dodatkowo stacjonarnie w placówce można opłacić rachunki, a także dokonać przelewu pocztowego. Poza tymi tradycyjnymi usługami Poczta Polska Zamość umożliwia odwiedzającym placówkę klientom na zakup wielu artykułów.

Poczta Polska Zamość godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Zamość zwykle pozostają niezmienne w dni od poniedziałku do piątku. Harmonogram pracy Poczty Polskiej w miejscowości Zamość we wszystkie dni robocze. Warto pamiętać, że Poczta Polska Zamość godziny otwarcia może zmienić na jeden lub kilka dni. Takie wyjątkowe sytuacje zdarzają się najczęściej przed świętami.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Zamość

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Zamość daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 255

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 15:12:32

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy