Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Nowy Sącz 1 Samotna 11


PNA placówki: 33-307
Miejscowość: Nowy Sącz
Ulica: Samotna 11
Gmina: Nowy Sącz
Powiat: Nowy Sącz
Województwo: małopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Nowy Sącz | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Nowy Sącz

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Nowy Sącz oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Nowy Sącz zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Nowy Sącz godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Nowy Sącz są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Nowy Sącz jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie niezbędne dane

Przed oddaniem paczki kurierowi, należy ją odpowiednio zaadresować, uzupełniając danymi swoimi oraz odbiorcy paczki. Jeśli nie pamiętamy, kodu pocztowego nic nie szkodzi, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl punkt poczty w mieście Nowy Sącz daje klientowi możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego przesyłka. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i postępować zgodnie z instrukcjami. Przede wszystkim, kluczowe będzie wprowadzenie numeru przesyłki. Inaczej nie uda się odszukać jej w systemie.


Liczba wyświetleń: 430

Ostatnio przeglądane: 2024-05-17 11:47:28

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy