Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Okszów Różana 8


PNA placówki: 22-105
Miejscowość: Okszów
Ulica: Różana 8
Gmina: Chełm
Powiat: chełmski
Województwo: lubelskie

Poczta Polska Okszów – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Okszów

Usługi Poczty Polskiej w mieście Okszów

Poczta Polska w mieście Okszów jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Okszów stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Okszów to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Okszów jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Okszów godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Okszów działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Okszów mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Okszów, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl punkt poczty w mieście Okszów daje klientowi możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego przesyłka. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i postępować zgodnie z instrukcjami. Przede wszystkim, kluczowe będzie wprowadzenie numeru przesyłki. Inaczej nie uda się odszukać jej w systemie.


Liczba wyświetleń: 434

Ostatnio przeglądane: 2024-05-27 18:50:10

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy