Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Rejowiec Fabryczny Ludwika Hirszfelda 6/1


PNA placówki: 22-170
Miejscowość: Rejowiec Fabryczny
Ulica: Ludwika Hirszfelda 6/1
Gmina: Rejowiec Fabryczny
Powiat: chełmski
Województwo: lubelskie

Znajdź aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej w Rejowiec Fabryczny oraz informacje na temat dostępnych usług i cennika.

Wszystkie oferowane usługi Poczty Polskiej w mieście Rejowiec Fabryczny

Usługi, jakie może zaoferować klientowi punkt poczty w Rejowiec Fabryczny to między innymi wysyłka listów, przesyłek czy też paczek. Celem dowiedzenia się więcej odwiedź stronę poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Rejowiec Fabryczny godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Rejowiec Fabryczny standardowo pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że nie jest to regułą i Poczta Polska Rejowiec Fabryczny godziny otwarcia może posiadać inne każdego dnia. W celu weryfikacji harmonogramu pracy można skontaktować się z placówką telefonicznie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane potrzebne do wysyłki

Gdy klient chce nadać paczkę, musi wpierw znać wszystkie dane swoje oraz odbiorcy. Kod pocztowy jest możliwy do uzyskania poprzez stronę poczta-polska.info.pl

Kontrola przesyłki Poczta Polska

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl poczta w mieście Rejowiec Fabryczny umożliwia klientowi możliwość sprawdzenia aktualnej lokalizacji swojej paczki. Ma więc możliwość kontrolowania ilości pozostałej drogi do odbiorcy. Pozwala to określić planowany czas doręczenia, co jest szczególnie ważne dla osób prowadzących działalność związaną z handlem przez Internet.


Liczba wyświetleń: 277

Ostatnio przeglądane: 2024-02-24 15:44:58

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy