Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Dorohusk Dubienka Rynek 18 A


PNA placówki: 22-145
Miejscowość: Dubienka
Ulica: Rynek 18 A
Gmina: Dubienka
Powiat: chełmski
Województwo: lubelskie

Poczta Polska Dubienka – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Dubienka

Usługi Poczty Polskiej w mieście Dubienka

Poczta Polska w mieście Dubienka jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Dubienka stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Dubienka to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Dubienka jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Dubienka godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Dubienka działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Dubienka mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Dubienka, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Dubienka należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Śledź przesyłkę Poczta Polska Dubienka

Dzięki internetowym usługom poczty polskiej istnieje możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Aby mieć pewność, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka, można skorzystać z udostępnionej przez jednostkę Poczta Polska Dubienka usługi śledzenia przesyłek online. Wymagane jest jedynie podanie numeru przewozowego i wybranie opcji wyszukaj w zakładce Śledź przesyłkę.


Liczba wyświetleń: 287

Ostatnio przeglądane: 2024-05-27 06:02:23

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy