Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Ostróda 1 Stefana Jaracza 20


PNA placówki: 14-100
Miejscowość: Ostróda
Ulica: Stefana Jaracza 20
Gmina: Ostróda
Powiat: ostródzki
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska w Ostróda. Godziny otwarcia placówki w Ostróda i dane adresowe.

Poczta Polska Ostróda usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Ostróda uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Ostróda zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Ostróda Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Ostróda działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Ostróda godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź przesyłkę Poczta Polska Ostróda

Dzięki internetowym usługom poczty polskiej istnieje możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Aby mieć pewność, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka, można skorzystać z udostępnionej przez jednostkę Poczta Polska Ostróda usługi śledzenia przesyłek online. Wymagane jest jedynie podanie numeru przewozowego i wybranie opcji wyszukaj w zakładce Śledź przesyłkę.


Liczba wyświetleń: 420

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 14:47:27

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy