Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Miłomłyn Twarda 3


PNA placówki: 14-140
Miejscowość: Miłomłyn
Ulica: Twarda 3
Gmina: Miłomłyn
Powiat: ostródzki
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska w Miłomłyn. Godziny otwarcia placówki w Miłomłyn i dane adresowe.

Poczta Polska Miłomłyn usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Miłomłyn uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Miłomłyn zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Miłomłyn Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Miłomłyn działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Miłomłyn godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Usługi elektroniczne Poczta Polska

Jeśli chcesz nadać paczkę w mieście Miłomłyn bez wychodzenia z domu, elektroniczne usługi Poczty Polskiej są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Korzystając z eNadawcy, możesz wysłać paczkę bez potrzeby odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je na paczkę, a następnie przekaż paczkę kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Miłomłyn. Dzięki eMonitoringowi, możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Poczta Polska posiada usługę dostępną dla każdego klienta mająca na celu monitorowanie przesyłki. Opcja monitoringu jest możliwa na stronie poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić posiadany kod przewozowy, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. Jeżeli wprowadzony numer okaże się błędny lub w systemie nie zarejestrowano informacji na jego temat, użytkownik zostanie o tym powiadomiony odpowiednim komunikatem.


Liczba wyświetleń: 316

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 08:42:50

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy