Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Ostróda 1 Adama Mickiewicza 15


PNA placówki: 14-100
Miejscowość: Ostróda
Ulica: Adama Mickiewicza 15
Gmina: Ostróda
Powiat: ostródzki
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska w Ostróda. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Ostróda usługi

W budynku poczty Ostróda możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Ostróda zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Ostróda, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Ostróda obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Ostróda godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Ostróda możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Ostróda są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Nadanie paczki wymaga od klienta paru istotnych rzeczy. Przede wszystkim musi on znać adres swój oraz docelowy. Aby sprawdzić kody pocztowe, dobrym pomysłem jest odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Poczta Polska posiada usługę dostępną dla każdego klienta mająca na celu monitorowanie przesyłki. Opcja monitoringu jest możliwa na stronie poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić posiadany kod przewozowy, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. Jeżeli wprowadzony numer okaże się błędny lub w systemie nie zarejestrowano informacji na jego temat, użytkownik zostanie o tym powiadomiony odpowiednim komunikatem.


Liczba wyświetleń: 704

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 13:24:21

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy