Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Ostrów Mazowiecka 1 Pocztowa 8


PNA placówki: 07-300
Miejscowość: Ostrów Mazowiecka
Ulica: Pocztowa 8
Gmina: Ostrów Mazowiecka
Powiat: ostrowski
Województwo: mazowieckie

Szybko i skutecznie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Ostrów Mazowiecka. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Ostrów Mazowiecka

Usługi, jakie dostępne są w punkcie poczty w mieście Ostrów Mazowiecka to głównie wysyłka paczek, przesyłek, a także listów. W celu zdobycia większej ilości informacji warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Ostrów Mazowiecka godziny otwarcia

Godziny otwarcia poczty Ostrów Mazowiecka pozostają najczęściej niezmienne w dni robocze od poniedziałku do piątku, jednak nie jest to odgórnie ustaloną regułą. Harmonogram pracy poczty Ostrów Mazowiecka jest taki sam we wszystkie dni tygodnia, z wyjątkiem świąt. Należy jednak pamiętać, że w niektórych sytuacjach godziny otwarcia poczty Ostrów Mazowiecka mogą ulec zmianie na jeden lub kilka dni, zazwyczaj przed ważnymi świętami. Biorąc pod uwagę ten fakt, przed osobistą wizytą w placówce, jaką jest Poczta Polska Ostrów Mazowiecka godziny otwarcia powinny być sprawdzone przez petenta.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki

W celu wysłania paczki należy znać wszystkie swoje potrzebne dane. Jedną z nich jest kod pocztowy, który został udostępniony na stronie internetowej poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Ostrów Mazowiecka monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Ostrów Mazowiecka daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Ostrów Mazowiecka podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 302

Ostatnio przeglądane: 2024-04-11 13:49:20

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy