Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Pelplin Mickiewicza 30


PNA placówki: 83-130
Miejscowość: Pelplin
Ulica: Mickiewicza 30
Gmina: Pelplin
Powiat: tczewski
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Pelplin. Godziny otwarcia placówki w Pelplin i dane adresowe.

Poczta Polska Pelplin usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Pelplin uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Pelplin zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Pelplin Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Pelplin działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Pelplin godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Pelplin przydatne dane do wysyłki

Zanim wyśle się paczkę, należy uprzednio dobrze ją zaadresować wpisująca dane swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe udostępnione są na stronie poczta-polska.info.pl

Śledzenie paczki Poczta Polska

Przy pomocy strony internetowej poczta-polska.info.pl, punkt poczty w mieście Pelplin daje możliwość sprawdzenia, na którym etapie trasy do odbiorcy znajduje się nadana paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jest to możliwe po wprowadzeniu numeru przesyłki. System zwróci wszystkie dostępne informacje na jej temat, takie jak przekazywanie paczki między różnymi sortowniami czy czas doręczenia.


Liczba wyświetleń: 222

Ostatnio przeglądane: 2024-02-24 10:43:51

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy