Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Tczew Żwirki 47


PNA placówki: 83-101
Miejscowość: Tczew
Ulica: Żwirki 47
Gmina: Tczew
Powiat: tczewski
Województwo: pomorskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Tczew | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Tczew

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Tczew oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Tczew zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Tczew godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Tczew są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Tczew jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Tczew

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Tczew jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 248

Ostatnio przeglądane: 2024-02-24 14:04:03

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy