Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Praszka Kościuszki 13


PNA placówki: 46-320
Miejscowość: Praszka
Ulica: Kościuszki 13
Gmina: Praszka
Powiat: oleski
Województwo: opolskie

Znajdź aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej w Praszka oraz informacje na temat dostępnych usług i cennika.

Wszystkie oferowane usługi Poczty Polskiej w mieście Praszka

Usługi, jakie może zaoferować klientowi punkt poczty w Praszka to między innymi wysyłka listów, przesyłek czy też paczek. Celem dowiedzenia się więcej odwiedź stronę poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Praszka godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Praszka standardowo pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że nie jest to regułą i Poczta Polska Praszka godziny otwarcia może posiadać inne każdego dnia. W celu weryfikacji harmonogramu pracy można skontaktować się z placówką telefonicznie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Praszka

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Praszka. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Aby wysłać paczkę, należy podać podstawowe dane do wysyłki takie jak adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. W ten sposób pracownicy poczty będą w stanie przekazywać paczkę między poszczególnymi sortowniami, aż dotrze do miejscowości adresata. Poszczególne etapy przekazywania paczki można śledzić dzięki usłudze emonitoring po wprowadzeniu numeru przesyłki. W obrocie krajowym system zwraca informacje na temat listów poleconych, paczek pocztowych, paczek 24, paczek 48, przesyłek Pocztex oraz przesyłek firmowych.


Liczba wyświetleń: 251

Ostatnio przeglądane: 2024-02-26 12:23:44

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy