Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Radom 2 Władysława Beliny-Prażmowskiego 2


PNA placówki: 26-610
Miejscowość: Radom
Ulica: Władysława Beliny-Prażmowskiego 2
Gmina: Radom
Powiat: Radom
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Radom. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Radom usługi

W budynku poczty Radom możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Radom zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Radom, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Radom obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Radom godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Radom możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Radom są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki

W celu wysłania paczki należy znać wszystkie swoje potrzebne dane. Jedną z nich jest kod pocztowy, który został udostępniony na stronie internetowej poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek pocztowych online

Dzięki stronie internetowej poczta-polska.info.pl placówka pocztowa w mieście Radom umożliwia klientowi śledzenie swojej paczki. Warto więc skorzystać z tej opcji. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu. Jeżeli system nie wykrył danego numeru, należy zweryfikować poprawność wprowadzonych danych. Ze względu na długość otrzymanego numeru pomyłki przy jego wprowadzaniu mogą mieć miejsce w znaczącej skali.


Liczba wyświetleń: 472

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 11:46:16

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy