Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska Dział Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Radomiu Władysława Beliny-Prażmowskiego 2


PNA placówki: 26-610
Miejscowość: Radom
Ulica: Władysława Beliny-Prażmowskiego 2
Gmina: Radom
Powiat: Radom
Województwo: mazowieckie

Jeśli mieszkasz w Radom, skorzystaj z usług Poczty Polskiej. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi Poczta Polska Radom

Klienci mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje punkt poczty w mieście Radom. Klient może tu wysłać między innymi listy, paczki, a także przesyłki. Więcej potrzebnych informacji zostało umieszczonych na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Radom godziny otwarcia

Aktualnie Poczta Polska w mieście Radom godziny otwarcia we wszystkie dni robocze ustaliła podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Radom działa przez cały dzień, w celu umożliwienia petentom zrealizowania spraw w dogodnym czasie. Konieczne jest jednak aby pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Radom mogą ulec zmianie w dni świąteczne lub w przypadku wyjątkowych okoliczności. Dlatego zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej Radom przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Radom

Chcesz nadać przesyłkę w Radom bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Radom. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Kontrola przebytej drogi Poczta Polska

Poczta Polska Radom umożliwia klientowi monitorowanie przebiegu drogi wysłanej przesyłki. Dzięki temu wie gdzie i kiedy jego paczka została przekazana dalej między sortowniami. Opcja monitoringu przesyłki dostępna na stronie poczta-polska.info.pl to również źródło informacji o tym, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Warto pamiętać, że system gromadzi więcej danych o przesyłkach krajowych niż zagranicznych.


Liczba wyświetleń: 206

Ostatnio przeglądane: 2024-02-18 16:15:02

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy