Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Radom 12 Osiedlowa 9


PNA placówki: 26-611
Miejscowość: Radom
Ulica: Osiedlowa 9
Gmina: Radom
Powiat: Radom
Województwo: mazowieckie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Radom | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Radom

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Radom oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Radom zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Radom godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Radom są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Radom jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane do wysyłki

Poczta umożliwia wysyłanie różnego rodzaju korespondencji. Trzeba uprzednio wypełnić wszystkie swoje dane. W przypadku gdy kod pocztowy jest nieznany, warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl.

Kontrola przebytej drogi – poczta Radom

Poczta w mieście Radom udostępnia klientom możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się nadana przez nich paczka. Aby skorzystać z tej opcji, należy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać zakładkę – śledź przesyłkę.

Nadając paczkę w każdej placówce pocztowej, również w oddziale Poczta Polska Radom, możliwe jest śledzenie przesyłek. Wskazana lokalizacja opiera się najnowsze aktualizacje statusu w systemie online. Takie rozwiązanie pozwala klientom placówki na uzyskanie konkretnych informacji dotyczących położenia paczki, a także przewidywanego czasu dostawy.


Liczba wyświetleń: 519

Ostatnio przeglądane: 2024-03-03 17:57:54

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy