Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Radom 4 Stefana Żeromskiego 53


PNA placówki: 26-602
Miejscowość: Radom
Ulica: Stefana Żeromskiego 53
Gmina: Radom
Powiat: Radom
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Radom - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Emonitoring Poczty Polskiej Radom

Emonitornig poczta to usługa umożliwiająca śledzenie paczek oraz przesyłek. Poczta polska daje możliwość sprawdzenia online gdzie znajduje się aktualnie paczka. Każdy zainteresowany, korzystając ze strony internetowej poczty może monitorować przesyłki na terenie kraju.

Godziny otwarcia placówki Radom

Godziny otwarcia placówki dostosowane i uwarunkowane są według potrzeb lokalnych klientów, tak aby każdy mógł wygodnie skorzystać z usług. Godziny mogą się różnić w okresach np. świątecznych. Dlatego warto skontaktować się z placówką lub sprawdzić godziny na stronie internetowej poczta-polska.info.pl

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Radom

Chcesz nadać przesyłkę w Radom bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Radom. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Radom

Poczta na terenie miasta Radom daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Radomiu, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 341

Ostatnio przeglądane: 2024-07-18 00:40:23

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy