Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Radomsko 1 Plac 3 Maja Pl. 6


PNA placówki: 97-500
Miejscowość: Radomsko
Ulica: Plac 3 Maja Pl. 6
Gmina: Radomsko
Powiat: radomszczański
Województwo: łódzkie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Radomsko | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Radomsko

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Radomsko oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Radomsko zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Radomsko godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Radomsko są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Radomsko jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie niezbędne dane

Przed oddaniem paczki kurierowi, należy ją odpowiednio zaadresować, uzupełniając danymi swoimi oraz odbiorcy paczki. Jeśli nie pamiętamy, kodu pocztowego nic nie szkodzi, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Radomsko jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 215

Ostatnio przeglądane: 2023-10-02 10:28:02

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy