Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Strzałków Reymonta 35


PNA placówki: 97-500
Miejscowość: Strzałków
Ulica: Reymonta 35
Gmina: Radomsko
Powiat: radomszczański
Województwo: łódzkie

Poczta Polska w Strzałków - aktualne godziny otwarcia placówki oraz dane adresowe. Skorzystaj z oferty usług Poczty Polskiej w Strzałków.

Poczta Polska Strzałków dostępne usługi

Placówka Pocztowa Strzałków oferuje możliwość wysyłki listów, paczek czy też przesyłek. Poczta Polska zapewnia ekspresową wysyłkę i dostarczenie paczki bez naruszenia przesyłanych przedmiotów.

Godziny otwarcia Poczta Strzałków

Poczta Strzałków to miejsce, w którym można załatwić wiele spraw związanych z pocztą, takich jak nadawanie i odbieranie przesyłek, opłacanie rachunków czy rejestracja przesyłek kurierskich. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Strzałków są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz świąt. Dlatego też zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką, aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź paczkę Strzałków

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz to sprawdzić przez usługi Poczty Polskiej w mieście Strzałków. Wpisz numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, aby poznać aktualne położenie paczki. Trzeba pamiętać, że użytkownicy mogą tylko ustalić ostatni punkt pocztowy lub sortownię, gdzie paczka się pojawiła, nie mogą śledzić trasy na bieżąco. Trudniej jest też śledzić przesyłki zagraniczne, w takim przypadku trzeba skorzystać z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 266

Ostatnio przeglądane: 2024-04-24 04:34:30

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy