Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Raszków Pleszewska 12


PNA placówki: 63-440
Miejscowość: Raszków
Ulica: Pleszewska 12
Gmina: Raszków
Powiat: ostrowski
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Raszków - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia.

Poczta Polska Raszków

Placówka pocztowa Raszków oferuję wiele usług pocztowych. Między innymi w ofercie można znaleźć wysyłkę i doręczanie listów, przesyłek lub paczek. Z usług można korzystać w godzinach otwarcia placówek.

Godziny pracy poczty polskiej

Placówka poczty polskiej w mieście [miasto] pracuje w godzinach dostosowanych do potrzeb mieszkańców. Dzięki temu możliwe jest załatwienie spraw w oddziale w dogodnym dla siebie czasie. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki pocztowej poniżej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Usługi elektroniczne Poczta Polska

Jeśli chcesz nadać paczkę w mieście Raszków bez wychodzenia z domu, elektroniczne usługi Poczty Polskiej są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Korzystając z eNadawcy, możesz wysłać paczkę bez potrzeby odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je na paczkę, a następnie przekaż paczkę kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Raszków. Dzięki eMonitoringowi, możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Raszków

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Raszków daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 586

Ostatnio przeglądane: 2024-06-17 09:12:29

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy