Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Bydgoszcz 27 Kijowska 39


PNA placówki: 85-739
Miejscowość: Bydgoszcz
Ulica: Kijowska 39
Gmina: Bydgoszcz
Powiat: Bydgoszcz
Województwo: kujawsko-pomorskie

Poczta Polska w Bydgoszcz. Godziny otwarcia placówki w Bydgoszcz i dane adresowe.

Poczta Polska Bydgoszcz usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Bydgoszcz uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Bydgoszcz zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Bydgoszcz Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Bydgoszcz działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Bydgoszcz godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane do wysyłki

Dane osobowe są niezbędne do nadania jakiejkolwiek paczki. Klient nie musi pamiętać kodów pocztowych , ponieważ są one dostępne na stronie poczta-polska.info.pl

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Poczta Polska posiada usługę dostępną dla każdego klienta mająca na celu monitorowanie przesyłki. Opcja monitoringu jest możliwa na stronie poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić posiadany kod przewozowy, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. Jeżeli wprowadzony numer okaże się błędny lub w systemie nie zarejestrowano informacji na jego temat, użytkownik zostanie o tym powiadomiony odpowiednim komunikatem.


Liczba wyświetleń: 711

Ostatnio przeglądane: 2024-07-19 02:02:23

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy