Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Bydgoszcz 31 Adama Grzymały Siedleckiego 28


PNA placówki: 85-857
Miejscowość: Bydgoszcz
Ulica: Adama Grzymały Siedleckiego 28
Gmina: Bydgoszcz
Powiat: Bydgoszcz
Województwo: kujawsko-pomorskie

Poczta Polska w Bydgoszcz. Godziny otwarcia placówki w Bydgoszcz i dane adresowe.

Poczta Polska Bydgoszcz usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Bydgoszcz uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Bydgoszcz zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Bydgoszcz Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Bydgoszcz działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Bydgoszcz godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak zaadresować list?

Aby zaadresować kopertę, potrzebne będzie wprowadzenie danych nadawcy oraz odbiorcy. Dane odbiorcy umieszcza się w prawym dolnym rogu listu, a nadawcy w lewym górnym rogu. Dane adresowe składają się z imienia i nazwiska, ulicy wraz z numerem mieszkania, kodu pocztowego i miejscowości. Sprawdź, jaki kod pocztowy występuje pod wskazanym adresem na poczta-polska.info.pl.

Kontrola przebytej drogi Poczta Polska

Poczta Polska Bydgoszcz umożliwia klientowi monitorowanie przebiegu drogi wysłanej przesyłki. Dzięki temu wie gdzie i kiedy jego paczka została przekazana dalej między sortowniami. Opcja monitoringu przesyłki dostępna na stronie poczta-polska.info.pl to również źródło informacji o tym, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Warto pamiętać, że system gromadzi więcej danych o przesyłkach krajowych niż zagranicznych.


Liczba wyświetleń: 726

Ostatnio przeglądane: 2024-07-18 21:09:54

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy