Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Sidzina


PNA placówki: 34-236
Miejscowość: Sidzina
Gmina: Bystra-Sidzina
Powiat: suski
Województwo: małopolskie

Poczta Polska Sidzina – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Sidzina

Usługi Poczty Polskiej w mieście Sidzina

Poczta Polska w mieście Sidzina jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Sidzina stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Sidzina to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Sidzina jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Sidzina godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Sidzina działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Sidzina mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Sidzina, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane przydatne do wysyłki

Nadanie przesyłki z punktu poczty w mieście Sidzina wymaga wcześniejszego jej zaadresowania. Należy uzupełnić ją o dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe znaleźć można na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl punkt poczty w mieście Sidzina daje klientowi możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego przesyłka. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i postępować zgodnie z instrukcjami. Przede wszystkim, kluczowe będzie wprowadzenie numeru przesyłki. Inaczej nie uda się odszukać jej w systemie.


Liczba wyświetleń: 241

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:08:03

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy