Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Zawoja 2702


PNA placówki: 34-222
Miejscowość: Zawoja 2702
Gmina: Zawoja
Powiat: suski
Województwo: małopolskie

Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi daje mu Urząd Pocztowy w Zawoja w powiecie suski. Wpadnij na stronę już dziś i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Poczta Polska Zawoja wszystkie oferowane usługi

Oddział poczty Zawoja oferuje usługi doręczycielskie listów, paczek, a także przesyłek. Wszystkie niezbędne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Zawoja

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Zawoja są dostosowane do potrzeb mieszkańców i uwzględniają lokalne warunki. Zazwyczaj poczta jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach porannych i popołudniowych, a także w soboty, chociaż w niektórych miejscach może być otwarta również w niedziele. Często godziny otwarcia Poczty Polskiej Zawoja są wydłużone w okresie przedświątecznym lub w innych szczególnych okolicznościach. Aby sprawdzić dokładne godziny otwarcia Poczty Polskiej Zawoja, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką pocztową lub zajrzeć na stronę internetową Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Zawoja dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Zawoja potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Zawoja znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Aby wysłać paczkę, należy podać podstawowe dane do wysyłki takie jak adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. W ten sposób pracownicy poczty będą w stanie przekazywać paczkę między poszczególnymi sortowniami, aż dotrze do miejscowości adresata. Poszczególne etapy przekazywania paczki można śledzić dzięki usłudze emonitoring po wprowadzeniu numeru przesyłki. W obrocie krajowym system zwraca informacje na temat listów poleconych, paczek pocztowych, paczek 24, paczek 48, przesyłek Pocztex oraz przesyłek firmowych.


Liczba wyświetleń: 327

Ostatnio przeglądane: 2024-05-20 21:02:10

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy