Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Skierniewice 2 Godzianów Klonowa 5


PNA placówki: 96-126
Miejscowość: Godzianów
Ulica: Klonowa 5
Gmina: Godzianów
Powiat: skierniewicki
Województwo: łódzkie

W Godzianów znajdziesz wiele placówek Poczty Polskiej. Sprawdź aktualne godziny otwarcia, dane adresowe i cennik.

Poczta Polska Godzianów – usługi

Dzięki punktowi poczty w mieście Godzianów klient ma możliwość nadania listu, paczki, bądź nawet przesyłki pocztowej. W celu uzyskania dodatkowych informacji o cenniku danych usług, warto sprawdzić stronę poczta-polska.info.pl. Dodatkowo Poczta Polska Godzianów oferuje swoim klientom możliwość zakupu artykułów papierniczych, a także pocztówek czy innych pamiątek.

Poczta Polska Godzianów godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Godzianów najczęściej pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w tych samych godzinach przez cały tydzień roboczy, co umożliwia klientom realizację swoich spraw w dogodnym dla nich czasie. W soboty natomiast godziny otwarcia mogą ulec zmianie i być krótsze niż w pozostałe dni tygodnia. Dlatego też, planując wizytę w Poczcie Polskiej Godzianów w sobotę, warto sprawdzić aktualny harmonogram pracy.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę Poczty Polskiej?

Klient przed nadaniem paczki, powinien odpowiednio ją zaadresować, wpisując swoje dane, oraz osoby, do której paczka ma zostać dostarczona. Jeśli nie pamiętamy kodów pocztowych warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie wniesienie także odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru paczki.

Gdzie jest paczka?

Możliwość śledzenia przesyłek Poczty Polskiej jest oferowana wszystkim klientom spółki dzięki systemom trackingowym. Wystarczy przejść do zakładki śledź przesyłkę i wprowadzić numer przewozowy, by wyświetlić ostatnie lokalizacje nadanej paczki. Możliwe jest również oszacowanie czasu dostarczenia przesyłki do punktu docelowego. Śledzenie paczek jest bardzo przydatne, szczególnie dla właścicieli sklepów internetowych. Czas doręczenia przesyłki i możliwość udzielenia informacji o aktualnej lokalizacji paczki znacząco wpływa na ocenę sklepu.


Liczba wyświetleń: 197

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:05:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy