Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Skierniewice 2 Lipce Reymontowskie Reymonta 39


PNA placówki: 96-127
Miejscowość: Lipce Reymontowskie
Ulica: Reymonta 39
Gmina: Lipce Reymontowskie
Powiat: skierniewicki
Województwo: łódzkie

Poczta Polska w Lipce Reymontowskie. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Lipce Reymontowskie usługi

W budynku poczty Lipce Reymontowskie możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Lipce Reymontowskie zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Lipce Reymontowskie, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Lipce Reymontowskie obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Lipce Reymontowskie godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Lipce Reymontowskie możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Lipce Reymontowskie są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę pocztową?

Osoby zainteresowanie nadaniem paczki do 10 kilogramów w miejscowości [miasto] mogą skorzystać z usług dowolnie wybranej placówki poczty. Do nadania przesyłki konieczne będzie jej poprawne zaadresowanie, a także wniesienie stosownej opłaty. Aktualny koszt nadania paczki można sprawdzić w cenniku poczty polskiej. Trzeba również pamiętać, że maksymalna suma wymiarów paczki nie może przekroczyć 300 cm.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Lipce Reymontowskie

Poczta Polska w miejscowości Lipce Reymontowskie daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Lipce Reymontowskie za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 331

Ostatnio przeglądane: 2024-04-16 13:30:17

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy