Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Starogard Gdański Zblewska 9


PNA placówki: 83-204
Miejscowość: Starogard Gdański
Ulica: Zblewska 9
Gmina: Starogard Gdański
Powiat: starogardzki
Województwo: pomorskie

Z Pocztą Polską w Starogard Gdański wysyłanie przesyłek jest proste i szybkie. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Oferowane usługi Poczta Polska Starogard Gdański

Poczta Polska punkt Starogard Gdański daje osobie zainteresowanej możliwość wysyłania listów, paczek i przesyłek. Wszystkie zainteresowane osoby mogą skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Poczta Polska Starogard Gdański godziny otwarcia

Aby sprawdzić godziny otwarcia Poczty Polskiej Starogard Gdański, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką. Zazwyczaj poczta jest otwarta od poniedziałku do piątku w podobnych godzinach, jednak w soboty godziny otwarcia mogą być inne. Placówka może aktualizować i dostosowywać swoje godziny otwarcia do potrzeb klientów korzystających z jej usług. Dodatkowo Poczta Polska Starogard Gdański godziny otwarcia ustanowiła na tyle szerokie, że każdy interesant jest w stanie zrealizować formalności w dogodnym terminie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska niezbędne dane do wysyłki

Wysyłając paczkę, pamiętaj o tym, żeby znać dane do wysyłki swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe znajdziesz na stronie poczta-polska.info.pl

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Starogard Gdański jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 183

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:02:55

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy