Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Szczecin Ku Słońcu 25B


PNA placówki: 71-073
Miejscowość: Szczecin
Ulica: Ku Słońcu 25B
Gmina: Szczecin
Powiat: Szczecin
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska w Szczecin. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Szczecin usługi

W budynku poczty Szczecin możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Szczecin zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Szczecin, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Szczecin obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Szczecin godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Szczecin możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Szczecin są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Szczecin przydatne dane do wysyłki

Zanim wyśle się paczkę, należy uprzednio dobrze ją zaadresować wpisująca dane swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe udostępnione są na stronie poczta-polska.info.pl

Poczta Polska droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl punkt poczty w mieście Szczecin daje klientowi możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego przesyłka. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i postępować zgodnie z instrukcjami. Przede wszystkim, kluczowe będzie wprowadzenie numeru przesyłki. Inaczej nie uda się odszukać jej w systemie.


Liczba wyświetleń: 405

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 11:47:58

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy