Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Szczecin 41 Łucznicza 56b


PNA placówki: 71-449
Miejscowość: Szczecin
Ulica: Łucznicza 56b
Gmina: Szczecin
Powiat: Szczecin
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska w Szczecin - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Szczecin.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Szczecin

Za pomocą poczty Szczecin można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Szczecin zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Szczecin

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Szczecin są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Szczecin pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane do wysyłki

Przed wcześniejszym wysłaniem paczki, konieczne jest wypełnienie formularza z danymi swoimi oraz adresata. Niezbędne są również kody pocztowe, które znajdziemy na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska monitoruj swoją paczkę

Aby móc sprawdzić drogę swojej paczki z punktu w miejscowości Szczecin, dobrym pomysłem będzie odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl. W odpowiedniej zakładce znajdują się wszystkie potrzebne informacje na temat przesyłki poczty polskiej. Aby je wyświetlić, należy wprowadzić swój numer otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania. System zwróci wtedy pełny zestaw zdarzeń dotyczących danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 767

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 09:44:03

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy