Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Szczecin Przyjaciół Żołnierza 4/paw.34


PNA placówki: 71-686
Miejscowość: Szczecin
Ulica: Przyjaciół Żołnierza 4/paw.34
Gmina: Szczecin
Powiat: Szczecin
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska Szczecin – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Szczecin

Usługi Poczty Polskiej w mieście Szczecin

Poczta Polska w mieście Szczecin jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Szczecin stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Szczecin to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Szczecin jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Szczecin godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Szczecin działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Szczecin mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Szczecin, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Usługi elektroniczne Poczta Polska

Jeśli chcesz nadać paczkę w mieście Szczecin bez wychodzenia z domu, elektroniczne usługi Poczty Polskiej są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Korzystając z eNadawcy, możesz wysłać paczkę bez potrzeby odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je na paczkę, a następnie przekaż paczkę kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Szczecin. Dzięki eMonitoringowi, możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Szczecin jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 472

Ostatnio przeglądane: 2024-02-25 23:14:30

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy