Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Szczecin Leopolda Okulickiego 46


PNA placówki: 71-036
Miejscowość: Szczecin
Ulica: Leopolda Okulickiego 46
Gmina: Szczecin
Powiat: Szczecin
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska w Szczecin - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Szczecin Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Szczecin. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Szczecin godziny otwarcia

Poczta Polska Szczecin działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Szczecin w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Szczecin może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Szczecin godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Szczecin – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Szczecin umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Szczecin paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Szczecin.


Liczba wyświetleń: 415

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:34:49

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy