Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Szczepanów Rynek Szczepanowski 3


PNA placówki: 32-823
Miejscowość: Szczepanów
Ulica: Rynek Szczepanowski 3
Gmina: Brzesko
Powiat: brzeski
Województwo: małopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Szczepanów | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Szczepanów

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Szczepanów oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Szczepanów zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Szczepanów godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Szczepanów są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Szczepanów jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane Poczta Polska

Nadawca przed wysłaniem paczki do adresata winien wcześniej dokładnie zaadresować paczkę swoimi danymi oraz osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku, którejś z danych paczka nie będzie mogła zostać wysłana.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Dzięki systemowi monitoringu przesyłki klient ma możliwość za pomocą strony poczta-polska.info.pl sprawdzić jak daleko od miejsca wysłania z poczty w miejscowości Szczepanów do miejsca docelowego znajduje się paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jesteśmy to w stanie sprawdzić dosłownie w parę sekund. Wystarczy wpisać numer przesyłki, by system mógł rozpocząć przeszukiwanie bazy danych. Jeżeli nie uda się uzyskać żadnych danych, wprowadzony ciąg znaków może zawierać błąd.


Liczba wyświetleń: 291

Ostatnio przeglądane: 2024-02-19 15:18:46

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy