Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Złota 942/2


PNA placówki: 32-860
Miejscowość: Złota 942/2
Gmina: Czchów
Powiat: brzeski
Województwo: małopolskie

Z Pocztą Polską w Złota wysyłanie przesyłek jest proste i szybkie. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Oferowane usługi Poczta Polska Złota

Poczta Polska punkt Złota daje osobie zainteresowanej możliwość wysyłania listów, paczek i przesyłek. Wszystkie zainteresowane osoby mogą skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Poczta Polska Złota godziny otwarcia

Aby sprawdzić godziny otwarcia Poczty Polskiej Złota, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką. Zazwyczaj poczta jest otwarta od poniedziałku do piątku w podobnych godzinach, jednak w soboty godziny otwarcia mogą być inne. Placówka może aktualizować i dostosowywać swoje godziny otwarcia do potrzeb klientów korzystających z jej usług. Dodatkowo Poczta Polska Złota godziny otwarcia ustanowiła na tyle szerokie, że każdy interesant jest w stanie zrealizować formalności w dogodnym terminie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Złota dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Złota potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Złota znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Przebyta droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl w odpowiedniej zakładce oddział poczty w mieście Złota daje możliwość sprawdzenia przebytej przez przesyłkę drogi. Warto więc skorzystać z tej opcji i sprawdzić jak daleko jeszcze musi dotrzeć przesyłka, a także przewidywany czas jej dostarczenia. W tym celu należy wprowadzić otrzymany numer przesyłki i wyszukać go w systemie. Jeżeli nie pojawi się żaden wynik, powinno się zweryfikować poprawność wprowadzonego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 248

Ostatnio przeglądane: 2024-02-25 14:02:11

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy