Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Tarnów 1 Klikowska 107/2


PNA placówki: 33-100
Miejscowość: Tarnów
Ulica: Klikowska 107/2
Gmina: Tarnów
Powiat: Tarnów
Województwo: małopolskie

Z Pocztą Polską w Tarnów wysyłanie przesyłek jest proste i szybkie. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Oferowane usługi Poczta Polska Tarnów

Poczta Polska punkt Tarnów daje osobie zainteresowanej możliwość wysyłania listów, paczek i przesyłek. Wszystkie zainteresowane osoby mogą skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Poczta Polska Tarnów godziny otwarcia

Aby sprawdzić godziny otwarcia Poczty Polskiej Tarnów, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką. Zazwyczaj poczta jest otwarta od poniedziałku do piątku w podobnych godzinach, jednak w soboty godziny otwarcia mogą być inne. Placówka może aktualizować i dostosowywać swoje godziny otwarcia do potrzeb klientów korzystających z jej usług. Dodatkowo Poczta Polska Tarnów godziny otwarcia ustanowiła na tyle szerokie, że każdy interesant jest w stanie zrealizować formalności w dogodnym terminie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Tarnów – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Tarnów umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Tarnów paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Tarnów.


Liczba wyświetleń: 1281

Ostatnio przeglądane: 2024-07-20 11:18:46

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy