Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Toruń 1 Rynek Staromiejski Rynek 15


PNA placówki: 87-100
Miejscowość: Toruń
Ulica: Rynek Staromiejski Rynek 15
Gmina: Toruń
Powiat: Toruń
Województwo: kujawsko-pomorskie

Poczta Polska w Toruń. Godziny otwarcia placówki w Toruń i dane adresowe.

Poczta Polska Toruń usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Toruń uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Toruń zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Toruń Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Toruń działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Toruń godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska niezbędne dane do wysyłki

Wysyłając paczkę, pamiętaj o tym, żeby znać dane do wysyłki swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe znajdziesz na stronie poczta-polska.info.pl

Poczta Polska kontrola przebytej drogi

Każda z wysłanych przesyłek może być kontrolowana, poprzez sprawdzenie przebytej drogi. Oddział w mieście Toruń daje możliwość sprawdzenia drogi przesyłki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik powinienw wpisać swój numer przesyłki w odpowiedniej zakładce. Po wyszukaniu informacji system zwróci wszystkie zdarzenia dotyczące danej przesyłki poczty polskiej. Możliwym jest także sprawdzenie paczki nadanej za granicę, ale zwrócone informacje będą ograniczone.


Liczba wyświetleń: 415

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 21:30:50

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy