Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Toruń 7 Antoniego Antczaka 25


PNA placówki: 87-105
Miejscowość: Toruń
Ulica: Antoniego Antczaka 25
Gmina: Toruń
Powiat: Toruń
Województwo: kujawsko-pomorskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Toruń | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Toruń

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Toruń oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Toruń zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Toruń godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Toruń są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Toruń jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Toruń trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Wysyłając paczkę, należy podać dane do wysyłki tj. adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. Kody pocztowe można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie również wniesienie odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru i rodzaju przesyłki. Im więcej usług wykorzysta nadawca, tym większe koszty będzie musiał ponieść. Przykładowo, przesyłka ekspresowa gwarantuje doręczenie z wyższym priorytetem niż inne paczki, ale jej wysłanie będzie stosownie droższe.


Liczba wyświetleń: 1123

Ostatnio przeglądane: 2024-04-23 18:07:57

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy