Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Chocz rynek Rynek 27


PNA placówki: 63-313
Miejscowość: Chocz
Ulica: rynek Rynek 27
Gmina: Chocz
Powiat: pleszewski
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Chocz - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Chocz.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Chocz

Za pomocą poczty Chocz można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Chocz zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Chocz

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Chocz są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Chocz pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Usługi elektroniczne Poczta Polska

Jeśli chcesz nadać paczkę w mieście Chocz bez wychodzenia z domu, elektroniczne usługi Poczty Polskiej są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Korzystając z eNadawcy, możesz wysłać paczkę bez potrzeby odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je na paczkę, a następnie przekaż paczkę kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Chocz. Dzięki eMonitoringowi, możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Monitorowanie paczek Poczta Polska Choczu

Poczta Polska Choczu umożliwia śledzenie nadanej przesyłki. Chcąc sprawdzić aktualne miejsce pobytu paczki należy skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. Warto dodać, że uzyskanie informacji na temat położenia przesyłki jest nieskomplikowane. Placówka, jaką jest Poczta Polska Chocz na bieżąco aktualizuje informacje dotyczące dostarczonych i wysłanych przesyłek. Z tego względu klienci Poczty Polskiej mogą uzyskać dostęp do informacji całodobowo online.


Liczba wyświetleń: 512

Ostatnio przeglądane: 2024-07-13 18:00:15

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy