Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Wałcz 1 gen. Leopolda Okulickiego 39


PNA placówki: 78-600
Miejscowość: Wałcz
Ulica: gen. Leopolda Okulickiego 39
Gmina: Wałcz
Powiat: wałecki
Województwo: zachodniopomorskie

Bezproblemowo wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Wałcz. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Świadczone usługi Poczta Polska Wałcz

Poczta Polska punkt Wałcz udostępnia klientowi szereg możliwości dotyczących wysyłek paczek, przesyłek, bądź listów. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl. Dodatkowo stacjonarnie w placówce można opłacić rachunki, a także dokonać przelewu pocztowego. Poza tymi tradycyjnymi usługami Poczta Polska Wałcz umożliwia odwiedzającym placówkę klientom na zakup wielu artykułów.

Poczta Polska Wałcz godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Wałcz zwykle pozostają niezmienne w dni od poniedziałku do piątku. Harmonogram pracy Poczty Polskiej w miejscowości Wałcz we wszystkie dni robocze. Warto pamiętać, że Poczta Polska Wałcz godziny otwarcia może zmienić na jeden lub kilka dni. Takie wyjątkowe sytuacje zdarzają się najczęściej przed świętami.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska elektroniczne usługi na terenie miasta Wałcz

Placówki poczty polskiej oferują szeroką gamę usług dla swoich klientów, nie tylko związanych z nadawaniem i odbieraniem przesyłek w oddziałach. Przykładem mogą być eFormularze, których złożenie umożliwia otrzymywanie elektronicznych awizo, umieszczanie listów poleconych w skrzynce zamiast w formie papierowej lub doręczenie na życzenie.

Kontrola przebytej drogi Poczta Polska

Poczta Polska Wałcz umożliwia klientowi monitorowanie przebiegu drogi wysłanej przesyłki. Dzięki temu wie gdzie i kiedy jego paczka została przekazana dalej między sortowniami. Opcja monitoringu przesyłki dostępna na stronie poczta-polska.info.pl to również źródło informacji o tym, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Warto pamiętać, że system gromadzi więcej danych o przesyłkach krajowych niż zagranicznych.


Liczba wyświetleń: 348

Ostatnio przeglądane: 2024-04-22 04:54:34

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy