Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Warszawa 91 Warszawa (Białołęka) Myśliborska 102


PNA placówki: 03-189
Miejscowość: Warszawa (Białołęka)
Ulica: Myśliborska 102
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska Warszawa (Białołęka) – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Warszawa (Białołęka)

Usługi Poczty Polskiej w mieście Warszawa (Białołęka)

Poczta Polska w mieście Warszawa (Białołęka) jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Warszawa (Białołęka) stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Warszawa (Białołęka) to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Warszawa (Białołęka) jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Warszawa (Białołęka) godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Warszawa (Białołęka) działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Warszawa (Białołęka) mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Warszawa (Białołęka), są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Klient powinien znać wszystkie niezbędne dane jakie potrzebne są, aby paczka została nadana. Jeśli nie pamięta się kodu pocztowego, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i sprawdzić wszystkie potrzebne kody.

Poczta Polska kontrola przebytej drogi

Każda z wysłanych przesyłek może być kontrolowana, poprzez sprawdzenie przebytej drogi. Oddział w mieście Warszawa (Białołęka) daje możliwość sprawdzenia drogi przesyłki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik powinienw wpisać swój numer przesyłki w odpowiedniej zakładce. Po wyszukaniu informacji system zwróci wszystkie zdarzenia dotyczące danej przesyłki poczty polskiej. Możliwym jest także sprawdzenie paczki nadanej za granicę, ale zwrócone informacje będą ograniczone.


Liczba wyświetleń: 524

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 10:01:26

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy