Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Warszawa 131 Warszawa (Praga-Południe) Egipska 7


PNA placówki: 03-979
Miejscowość: Warszawa (Praga-Południe)
Ulica: Egipska 7
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Warszawa (Praga-Południe) oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Warszawa (Praga-Południe).

Poczta Warszawa (Praga-Południe) oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Warszawa (Praga-Południe) oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Warszawa (Praga-Południe) twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Warszawa (Praga-Południe) oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Warszawa (Praga-Południe) to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Warszawa (Praga-Południe)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Warszawa (Praga-Południe) są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Warszawa (Praga-Południe), który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Warszawa (Praga-Południe) mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Kontrola przesyłki Poczta Polska

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl poczta w mieście Warszawa (Praga-Południe) umożliwia klientowi możliwość sprawdzenia aktualnej lokalizacji swojej paczki. Ma więc możliwość kontrolowania ilości pozostałej drogi do odbiorcy. Pozwala to określić planowany czas doręczenia, co jest szczególnie ważne dla osób prowadzących działalność związaną z handlem przez Internet.


Liczba wyświetleń: 339

Ostatnio przeglądane: 2024-02-23 15:00:56

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy