Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Warszawa 131 Warszawa (Praga-Południe) gen. Stanisława Skalskiego 3/U7


PNA placówki: 03-982
Miejscowość: Warszawa (Praga-Południe)
Ulica: gen. Stanisława Skalskiego 3/U7
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Warszawa (Praga-Południe) oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Warszawa (Praga-Południe).

Poczta Warszawa (Praga-Południe) oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Warszawa (Praga-Południe) oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Warszawa (Praga-Południe) twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Warszawa (Praga-Południe) oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Warszawa (Praga-Południe) to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Warszawa (Praga-Południe)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Warszawa (Praga-Południe) są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Warszawa (Praga-Południe), który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Warszawa (Praga-Południe) mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę pocztową?

Osoby zainteresowanie nadaniem paczki do 10 kilogramów w miejscowości [miasto] mogą skorzystać z usług dowolnie wybranej placówki poczty. Do nadania przesyłki konieczne będzie jej poprawne zaadresowanie, a także wniesienie stosownej opłaty. Aktualny koszt nadania paczki można sprawdzić w cenniku poczty polskiej. Trzeba również pamiętać, że maksymalna suma wymiarów paczki nie może przekroczyć 300 cm.

Śledź paczkę Warszawa (Praga-Południe)

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz to sprawdzić przez usługi Poczty Polskiej w mieście Warszawa (Praga-Południe). Wpisz numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, aby poznać aktualne położenie paczki. Trzeba pamiętać, że użytkownicy mogą tylko ustalić ostatni punkt pocztowy lub sortownię, gdzie paczka się pojawiła, nie mogą śledzić trasy na bieżąco. Trudniej jest też śledzić przesyłki zagraniczne, w takim przypadku trzeba skorzystać z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 345

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:29:35

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy