Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Warszawa Warszawa (Bemowo) gen. Waleriana Czumy 3B


PNA placówki: 01-355
Miejscowość: Warszawa (Bemowo)
Ulica: gen. Waleriana Czumy 3B
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Warszawa (Bemowo) - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Warszawa (Bemowo) Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Warszawa (Bemowo). Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Warszawa (Bemowo) godziny otwarcia

Poczta Polska Warszawa (Bemowo) działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Warszawa (Bemowo) w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Warszawa (Bemowo) może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Warszawa (Bemowo) godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę pocztową?

Osoby zainteresowanie nadaniem paczki do 10 kilogramów w miejscowości [miasto] mogą skorzystać z usług dowolnie wybranej placówki poczty. Do nadania przesyłki konieczne będzie jej poprawne zaadresowanie, a także wniesienie stosownej opłaty. Aktualny koszt nadania paczki można sprawdzić w cenniku poczty polskiej. Trzeba również pamiętać, że maksymalna suma wymiarów paczki nie może przekroczyć 300 cm.

Kontrola przebytej drogi Poczta Polska

Poczta Polska Warszawa (Bemowo) umożliwia klientowi monitorowanie przebiegu drogi wysłanej przesyłki. Dzięki temu wie gdzie i kiedy jego paczka została przekazana dalej między sortowniami. Opcja monitoringu przesyłki dostępna na stronie poczta-polska.info.pl to również źródło informacji o tym, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Warto pamiętać, że system gromadzi więcej danych o przesyłkach krajowych niż zagranicznych.


Liczba wyświetleń: 516

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:29:24

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy