Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Warszawa 150 Warszawa (Wilanów) Sarmacka 5


PNA placówki: 02-975
Miejscowość: Warszawa (Wilanów)
Ulica: Sarmacka 5
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Warszawa (Wilanów)? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Warszawa (Wilanów)

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Warszawa (Wilanów) to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Warszawa (Wilanów) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Warszawa (Wilanów) są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Warszawa (Wilanów) działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Warszawa (Wilanów) zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki

W celu wysłania paczki należy znać wszystkie swoje potrzebne dane. Jedną z nich jest kod pocztowy, który został udostępniony na stronie internetowej poczta-polska.info.pl.

Kontrola przebytej drogi – poczta Warszawa (Wilanów)

Poczta w mieście Warszawa (Wilanów) udostępnia klientom możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się nadana przez nich paczka. Aby skorzystać z tej opcji, należy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać zakładkę – śledź przesyłkę.

Nadając paczkę w każdej placówce pocztowej, również w oddziale Poczta Polska Warszawa (Wilanów), możliwe jest śledzenie przesyłek. Wskazana lokalizacja opiera się najnowsze aktualizacje statusu w systemie online. Takie rozwiązanie pozwala klientom placówki na uzyskanie konkretnych informacji dotyczących położenia paczki, a także przewidywanego czasu dostawy.


Liczba wyświetleń: 401

Ostatnio przeglądane: 2024-02-24 02:54:23

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy