Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Warszawa 24 Warszawa (Targówek) Radzymińska 234/236


PNA placówki: 03-674
Miejscowość: Warszawa (Targówek)
Ulica: Radzymińska 234/236
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Warszawa (Targówek)? Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz adres.

Usługi pocztowe Warszawa (Targówek)

Placówka Poczty Warszawa (Targówek) oferuje szereg usług takich jak wysyłka paczek, listów i przesyłek. Nawet najmniejsza paczka będzie dostarczona przez pocztę Warszawa (Targówek) w nienagannym stanie.

Placówka pocztowa Warszawa (Targówek) to również miejsce, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Istnieje również możliwość skorzystania z usług takich jak przyjmowanie przekazów pieniężnych czy wymiana walut. Wszystko to sprawia, że Poczta Polska Warszawa (Targówek) to miejsce, w którym można załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Warszawa (Targówek)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Warszawa (Targówek) są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się, że placówka jest otwarta w danym momencie, zalecamy skontaktowanie się z nią w celu weryfikacji danych. Warto pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Polskiej Warszawa (Targówek) mogą ulec zmianie w zależności od sezonu lub specjalnych okoliczności. Dlatego też zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Warszawa (Targówek)

Poczta Polska w miejscowości Warszawa (Targówek) daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Warszawa (Targówek) za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 357

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 09:52:43

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy