Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Warszawa 79 Warszawa (Ochota) Aleje Jerozolimskie 144


PNA placówki: 02-303
Miejscowość: Warszawa (Ochota)
Ulica: Aleje Jerozolimskie 144
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Warszawa (Ochota). Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Warszawa (Ochota) usługi

W budynku poczty Warszawa (Ochota) możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Warszawa (Ochota) zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Warszawa (Ochota), placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Warszawa (Ochota) obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Warszawa (Ochota) godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Warszawa (Ochota) możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Warszawa (Ochota) są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie niezbędne dane

Przed oddaniem paczki kurierowi, należy ją odpowiednio zaadresować, uzupełniając danymi swoimi oraz odbiorcy paczki. Jeśli nie pamiętamy, kodu pocztowego nic nie szkodzi, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź paczkę Poczty Polskiej

Poczta Polska udostępnia swoim klientom opcję śledzenia przesyłek za pomocą systemów trackingowych. Aby skorzystać z tej usługi, należy przejść do odpowiedniej zakładki na stronie internetowej i wprowadzić numer przewozowy paczki, co pozwala na uzyskanie informacji o jej aktualnej lokalizacji oraz oszacowanie czasu dostarczenia. Jest to bardzo praktyczne dla właścicieli sklepów internetowych, ponieważ pozwala im na udzielanie klientom aktualnych informacji na temat przesyłek i ma bezpośredni wpływ na opinię o sklepie.


Liczba wyświetleń: 1555

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 13:50:55

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy