Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska Centrum Rachunkowości Centrala Warszawa Rodziny Hiszpańskich 8


PNA placówki: 00-940
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Rodziny Hiszpańskich 8
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Warszawa - sprawdź aktualne godziny otwarcia i dane adresowe placówki.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Polska Warszawa

Punkt Poczty Polskiej funkcjonujący w mieście Warszawa umożliwia klientowi wysyłkę listów, paczek czy przesyłek. Wszystkie potrzebne informacje zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Warszawa godziny otwarcia

Standardowe godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Warszawa pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jednak warto pamiętać, że te godziny mogą ulec zmianie w poszczególne dni. Aby upewnić się co do aktualnego harmonogramu pracy, można skontaktować się z placówką telefonicznie. Poczta Polska Warszawa telefon obsługuje w czasie godzin otwarcia placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Warszawa kontrola przesyłki

Każdy klient nadający przesyłkę z poczty Warszawa ma wgląd w drogę, którą przebyła jego paczka. W celu sprawdzenia aktualnego miejsca położenia paczki należy udać się na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać odpowiednią zakładkę.

Kolejnym krokiem jest wpisanie numer listu przewozowego znajdującego się na druku przekazanym do klienta przez pracownika Poczty Polskiej Warszawa. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania oraz ewentualne opóźnienia w dostarczeniu. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta za pomocą dostępnych na stronie kontaktów lub odwiedzić najbliższe biuro pocztowe w celu uzyskania pomocy.


Liczba wyświetleń: 925

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 19:24:35

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy