Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Warszawa 142 Warszawa (Ursus) Ryżowa 44


PNA placówki: 02-495
Miejscowość: Warszawa (Ursus)
Ulica: Ryżowa 44
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Bezproblemowo wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Warszawa (Ursus). Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Świadczone usługi Poczta Polska Warszawa (Ursus)

Poczta Polska punkt Warszawa (Ursus) udostępnia klientowi szereg możliwości dotyczących wysyłek paczek, przesyłek, bądź listów. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl. Dodatkowo stacjonarnie w placówce można opłacić rachunki, a także dokonać przelewu pocztowego. Poza tymi tradycyjnymi usługami Poczta Polska Warszawa (Ursus) umożliwia odwiedzającym placówkę klientom na zakup wielu artykułów.

Poczta Polska Warszawa (Ursus) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Warszawa (Ursus) zwykle pozostają niezmienne w dni od poniedziałku do piątku. Harmonogram pracy Poczty Polskiej w miejscowości Warszawa (Ursus) we wszystkie dni robocze. Warto pamiętać, że Poczta Polska Warszawa (Ursus) godziny otwarcia może zmienić na jeden lub kilka dni. Takie wyjątkowe sytuacje zdarzają się najczęściej przed świętami.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska istotne dane

Każda paczka może zostać wysłana dopiero po uzupełnieniu wymaganych danych nadawcy oraz odbiorcy. Jedną z istotnych rzeczy jest podanie kodów pocztowych, które można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl.

Przebyta droga przesyłki Poczta Polska

Możliwe jest sprawdzenie jaką drogę przebyła nadana paczka, za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Poprzez odpowiednią zakładkę punkt poczty w miejscowości Warszawa (Ursus) daje możliwość sprawdzenia poszczególnych etapów na trasie od nadawcy do odbiorcy. W tym celu należy wprowadzić numer przesyłki, który może składać się z 19 cyfr lub kombinacji liter i cyfr różnej długości.


Liczba wyświetleń: 436

Ostatnio przeglądane: 2024-02-20 19:45:29

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy