Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Warszawa Warszawa (Praga-Północ) Białostocka 9


PNA placówki: 03-748
Miejscowość: Warszawa (Praga-Północ)
Ulica: Białostocka 9
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Znajdź aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej w Warszawa (Praga-Północ) oraz informacje na temat dostępnych usług i cennika.

Wszystkie oferowane usługi Poczty Polskiej w mieście Warszawa (Praga-Północ)

Usługi, jakie może zaoferować klientowi punkt poczty w Warszawa (Praga-Północ) to między innymi wysyłka listów, przesyłek czy też paczek. Celem dowiedzenia się więcej odwiedź stronę poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Warszawa (Praga-Północ) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Warszawa (Praga-Północ) standardowo pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że nie jest to regułą i Poczta Polska Warszawa (Praga-Północ) godziny otwarcia może posiadać inne każdego dnia. W celu weryfikacji harmonogramu pracy można skontaktować się z placówką telefonicznie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Warszawa (Praga-Północ)

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Warszawa (Praga-Północ) daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 346

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 18:58:20

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy