Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Choszczno 1 Bierzwnik Dworcowa 19


PNA placówki: 73-240
Miejscowość: Bierzwnik
Ulica: Dworcowa 19
Gmina: Bierzwnik
Powiat: choszczeński
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska w Bierzwnik. Godziny otwarcia placówki w Bierzwnik i dane adresowe.

Poczta Polska Bierzwnik usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Bierzwnik uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Bierzwnik zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Bierzwnik Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Bierzwnik działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Bierzwnik godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie niezbędne dane

Przed oddaniem paczki kurierowi, należy ją odpowiednio zaadresować, uzupełniając danymi swoimi oraz odbiorcy paczki. Jeśli nie pamiętamy, kodu pocztowego nic nie szkodzi, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Przebyta droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl w odpowiedniej zakładce oddział poczty w mieście Bierzwnik daje możliwość sprawdzenia przebytej przez przesyłkę drogi. Warto więc skorzystać z tej opcji i sprawdzić jak daleko jeszcze musi dotrzeć przesyłka, a także przewidywany czas jej dostarczenia. W tym celu należy wprowadzić otrzymany numer przesyłki i wyszukać go w systemie. Jeżeli nie pojawi się żaden wynik, powinno się zweryfikować poprawność wprowadzonego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 277

Ostatnio przeglądane: 2024-05-28 03:52:22

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy