Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Choszczno 1 Krzęcin Niepodległości 6


PNA placówki: 73-200
Miejscowość: Krzęcin
Ulica: Niepodległości 6
Gmina: Krzęcin
Powiat: choszczeński
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska w Krzęcin. Godziny otwarcia placówki w Krzęcin i dane adresowe.

Poczta Polska Krzęcin usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Krzęcin uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Krzęcin zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Krzęcin Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Krzęcin działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Krzęcin godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysłania listu

W celu przesłania listu z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej, konieczne będzie jego poprawne zaadresowanie. Należy określić imię i nazwisko odbiorcy, ulicę i numer mieszkania, a także kod pocztowy i miejscowość, do której ma trafić list. Jeżeli nie masz pewności, jaki kod pocztowy wpisać, serwis poczta-polska.info.pl umożliwia sprawdzenie kodu obowiązującego w danym regionie.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Dzięki systemowi monitoringu przesyłki klient ma możliwość za pomocą strony poczta-polska.info.pl sprawdzić jak daleko od miejsca wysłania z poczty w miejscowości Krzęcin do miejsca docelowego znajduje się paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jesteśmy to w stanie sprawdzić dosłownie w parę sekund. Wystarczy wpisać numer przesyłki, by system mógł rozpocząć przeszukiwanie bazy danych. Jeżeli nie uda się uzyskać żadnych danych, wprowadzony ciąg znaków może zawierać błąd.


Liczba wyświetleń: 303

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:37:18

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy