Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Choszczno 1 Recz Środkowa 12


PNA placówki: 73-210
Miejscowość: Recz
Ulica: Środkowa 12
Gmina: Recz
Powiat: choszczeński
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska w Recz. Godziny otwarcia placówki w Recz i dane adresowe.

Poczta Polska Recz usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Recz uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Recz zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Recz Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Recz działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Recz godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane do wysyłki

Przed wcześniejszym wysłaniem paczki, konieczne jest wypełnienie formularza z danymi swoimi oraz adresata. Niezbędne są również kody pocztowe, które znajdziemy na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Recz kontrola przesyłki

Każdy klient nadający przesyłkę z poczty Recz ma wgląd w drogę, którą przebyła jego paczka. W celu sprawdzenia aktualnego miejsca położenia paczki należy udać się na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać odpowiednią zakładkę.

Kolejnym krokiem jest wpisanie numer listu przewozowego znajdującego się na druku przekazanym do klienta przez pracownika Poczty Polskiej Recz. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania oraz ewentualne opóźnienia w dostarczeniu. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta za pomocą dostępnych na stronie kontaktów lub odwiedzić najbliższe biuro pocztowe w celu uzyskania pomocy.


Liczba wyświetleń: 387

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:39:37

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy